Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Megváltozott Munkaképességű Hivatali Ügyintéző

  • Kelly Services
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 7 napja lejárt

Elsősorban Megváltozott Munkaképességűek jelentkezését várjuk!

Napi 4 - 6 órás részmunkaidős

Hivatali Ügyintéző

Pozícióban

Feladatok:

  • Külföldi munkavállalók munkavállalási engedélyével kapcsolatos adminisztráció
  • Adó és TAJ-szám igényléshez kapcsolódó adminisztráció, ügyintézés
  • Telefonos és napi/heti személyes kapcsolattartás a hivatalokkal (Bevándorlási, OEP, NAV)
  • Az engedélyekhez szükséges dokumentumok előkészítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Komplex Szakvélemény megléte
  • Felhasználói szintű Word és Excel ismeret
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, empátia
  • Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság, határozott és magabiztos fellépés
  • Részmunkaidő vállalása (4 - 6 óra)

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Változatos feladatok
  • Irodai Környezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 8. kerület - Kálvin tér

Felmerülő kérdés esetén kérjük, keresse munkatársunkat:
Csapó Katalin
Tel: +36 1 301 7840

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Megváltozott munkaképességű
Aktiválás időpontja 2019.11.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre