Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Megrendelési adatrögzítő - multinacionális vállalatnál

  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva
Munkavégzés helye:

Budapest, 9. kerület

Feladatok:
  • Amerikából bérkező fax alapú megrendelések rögztése a vállalati irányítási rendszerben
  • Rendelésekhez kapcsolódó orvosi dokumentáció feldolgozása
  • Megrendelési adatok pontos és precíz rögzítése megadott időintervallumban
  • Bevitt adatok ellenőrzése és validálása
  • Megrendelésekkel kapcsolatos rendszeres és ad-hoc riportok elkészítése
  • Szoros együttműködés különböző stakeholderekkel folyamatfejlesztési projektek révén
  • Biztosítani a belső irányelvek érvényesülését a folyamatok során
Elvárások:
  • Magabiztos angol nyelvtudás, melyet főként írásban kell használni
  • Középiskolai érettségi, de főiskolai/egyetemi diploma előnyt jelenthet
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Hajlandóság csúsztatott munkarendben dolgozni (amerikai idő szerint)!
  • Adatrögzítői, adminisztratív területen szerzett tapasztalat előnyt jelenthet
  • Precizitás, pontosság
  • Monotonitástűrés
  • Talpraesett, önálló munkavégzés
Amit kínálunk:
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Modern irodai környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Éjszakai pótlék a csúsztatott munkarendben való munkavégzés miatt
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika > Adatfeldolgozó szakember
Aktiválás időpontja 2019.10.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre