www.cvonline.hu

Megrendelési adatrögzítő - multinacionális vállalatnál

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár
A lehetőségről:

Partnerünk az amerikai tulajdonban lévő Acelity nevű multinacionális vállalat, mely orvostechnológiai eszközök gyártásával és fejlesztésével foglalkozik. Budapesten 2010 óta üzemel az SSC-jük, melyben globális pénzügyi és adminisztratív folyamatok támogatását látják el. Fiatalos és dinamikus multinacionális környezetben remek karrierlehetőségeket biztosítanak pályakezdő és junior szakemberek számára. Amennyiben Te is úgy érzed, hogy kipróbálnád magad egy ilyen környezetben és érdeklődsz az adminisztratív jellegű munka iránt, jelentkezz most!

Munkavégzés helye:

Budapest, 13. kerület

Feladatok:
  • Amerikából bérkező fax alapú megrendelések rögztése a vállalati irányítási rendszerben
  • Rendelésekhez kapcsolódó orvosi dokumentáció feldolgozása
  • Megrendelési adatok pontos és precíz rögzítése megadott időintervallumban
  • Bevitt adatok ellenőrzése és validálása
  • Megrendelésekkel kapcsolatos rendszeres és ad-hoc riportok elkészítése
  • Szoros együttműködés különböző stakeholderekkel folyamatfejlesztési projektek révén
  • Biztosítani a belső irányelvek érvényesülését a folyamatok során
Elvárások:
  • Magabiztos angol nyelvtudás, melyet főként írásban kell használni
  • Középiskolai érettségi, de főiskolai/egyetemi diploma előnyt jelenthet
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Hajlandóság csúsztatott munkarendben dolgozni (amerikai idő szerint)
  • Adatrögzítői, adminisztratív területen szerzett tapasztalat előnyt jelenthet
  • Precizitás, pontosság
  • Monotonitástűrés
  • Talpraesett, önálló munkavégzés
Amit kínálunk:
  • Részmunkaidő - napi 4 órás lehetőség!
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Modern irodai környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Éjszakai pótlék a csúsztatott munkarendben való munkavégzés miatt
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika > Adatfeldolgozó szakember
Aktiválás időpontja 2018.08.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre