Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Megrendelés koordinátor és elemző - INTS/9/231

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei partnerünk számára keresünk kollegát

Megrendelés koordinátor

pozícióba

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ref.: INTS/9/231

Feladatok:

  • Megrendelésekhez kapcsolódó elemzések és riportok készítése
  • Készletek monitorozása
  • Részvétel a rendelések koordinálásában
  • Reklamációk kezelése

Elvárások:

  • Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Excel ismeretek
  • Precizitás, pontosság

Ajánlatunk

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Barátságos, kellemes munkahelyi légkör
  • Hosszútávú karrierlehetőség

Jelentkezni a "Jelentkezés" gombra kattintva, a karrieroldalunkon történő regisztrációval lehetséges!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai szakértő
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2018.07.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre