Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Megrendelés Kezelő Specialista - Budapest

  • A hirdetés 40 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Vevői megrendelések kezelése. Együttműködés meglévő és leendő ügyfelekkel, disztribútorokkal. Ügyfélpanaszok kezelése. Megrendelések kezelése, számlák létrehozása és korrekciója. Ügyfelek, értékesítési képviselők kéréseinek megoldása.

Végzettség:
Felsőfokú végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Minimum egy éves vevőszolgálati területen szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Folyékony angol és németnyelvtudás Professzionális Excel és Outlook ismeret

Logisztika/Értékesítés területre

Megjegyzés:
Csúcstechnológiájú multinacionális gyártócég szolgáltató központja.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2017.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre