Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mechatronikus - Villanyszerelő

  • OBO Bettermann Hungary Kft.
  • Pest, Bugyi, Budapest
  • A hirdetés 24 napja lejárt

Az OBO Bettermann több mint 100 éves múltra visszatekintő, német családi tulajdonban lévő nemzetközi vállalatcsoport. A jelenleg mintegy 1200 főt foglalkoztató magyarországi OBO cégcsoport telephelye jelenleg a Bugyi nagyközség melletti ipari parkban található. Az OBO márkanév hazai és nemzetközi viszonylatban már több évtizede ismert és elismert fogalom az elektromos szerelőiparban.

Csapatunk bővítésére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

MECHATRONIKUS – VILLANYSZERELŐ

Feladatok:

  • mechatronikai és automatizált rendszerek működésének biztosítása,
  • villanyszerelési, vezérlési munkálatok elvégzése épületeken és gépeken,
  • felmerülő meghibásodások elhárítása.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (villanyszerelő, mechatronikai technikus, géplakatos, elektroműszerész, elektromos gép- és készülékszerelő stb.)
  • szakszerű, gyors és precíz munkavégzés
  • több éves szakmai tapasztalat előny

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • korszerű géppark
  • hosszú távú, biztos munkahely, stabil nemzetközi háttér
  • munkába járás támogatása ingyenes céges buszjáratokkal (Alsónémedi, Apaj, Dabas, Délegyháza, Dömsöd, Dunaharaszti, Dunavarsány, Hernád, Inárcs, Kakucs, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Majosháza, Ócsa, Örkény, Szigetszentmiklós, Taksony, Tass, Tatárszentgyörgy, Táborfalva, Tököl, Újhartyán, Ürbő) vagy utazási költségtérítéssel

Munkavégzés helye: Bugyi nagyközség (Pest megye)

Önéletrajzát e-mailben vagy postán küldheti el elektronikusan vagy OBO Bettermann Hungary Kft., Személyzeti Osztály, 2347 Bugyi, Alsóráda 2.

Tájékoztatjuk, hogy jelentkezése esetén a pályázatában szereplő adatai rögzítésre kerülnek az elektronikus adatnyilvántartó rendszerünkbe. Jelentkezését úgy tekintjük, hogy a fenti adatkezeléshez hozzájárul. Az adatait a vonatkozó Európai Uniós és hazai jogszabályoknak megfelelően kezeljük, azokat harmadik fél részére nem továbbítjuk. Adatainak törlését írásban kérheti elektronikus vagy postai úton az OBO Bettermann Hungary Kft,. 2347 Bugyi Alsóráda 2. elérhetőségen.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pest
Bugyi
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó, Műszerész, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre