Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mechanikus szerviztechnikus

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.24.
Jelentkezési határidő: 2019.12.15.

Német tulajdonban lévő partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatkör:

§  Hajtóműves motorok mechanikai- és elektromos szét- illetve összeszerelése, vizsgálata, javítása és tesztelése.

§  Kapcsolattartás a szerviz ügyfeleivel, hívások fogadása, tájékoztatás.

§  Adminisztratív feladatok elvégzése a szervizügyekkel összefüggésben.

§  A szervizhez tartozó alkatrész- és áruraktár naprakész kezelése, az ügyviteli szoftver használata, a raktár rendjének fenntartása.

§  Áruvétel illetve -átadás a cég fuvarozó partnereitől/nek illetve ügyfeleitől/nek.

§  A szerviz rendjének, műszaki felkészültségének folyamatos biztosítása.

§  Napi munkavégzés a cég óbudai székhelyén lévő műhelyben, esetleges alkalmi kiszállásokkal az ügyfelekhez.

Elvárások:

§  Gépésztechnikus vagy gépész-mérnökasszisztens végzettség

§  Érettségi és/vagy szakmunkás bizonyítvány is elfogadható lehet, de: középfokú angol és/vagy német nyelvismeret szükséges (elsősorban szakszövegek megértése és alapszintű kommunikáció külföldi kollégákkal).

§  Ipari gépek szervizelésében, összeszerelésében, karbantartásban vagy üzemeltetésben szerzett tapasztalat nagy előny.

§  Darukezelői, targoncavezetői vizsga előny.

§  Raktárkezelési tapasztalat előny.

§  Szakmailag igényes, fejlődőképes, a feladatokhoz rugalmasan alkalmazkodó, talpraesett ember.

§  Középfokú képzettségéhez mérten élénk szakmai érdeklődésű.

§  Jól kommunikáló, mind személyesen, mind telefonon képes a színvonalas, kulturált kapcsolattartásra az ügyfelekkel és a munkatársakkal.

§  Precíz, gondos személyiség.

§  2-5 év szakmai gyakorlat szükséges.

§  Budapesti vagy környéki lakóhely

Mit kínálunk:

§  Hosszútávon stabil, megbízható, a szakma élvonalát képviselő munkáltató és munkahely

§  Folyamatos szakmai továbbképzés

§  Versenyképes jövedelem

§  Bónusz

§  Cafeteria

§  Élet- és baleset biztosítás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: szerviztechnikus_279@starjobs.hu

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.11.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre