Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mechanikus szerelő

HSA Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.09.17.
Jelentkezési határidő: 2019.10.05.

Feladatok:

  • Egyedi gyártóberendezések összeszerelése
  • 3D modellek, műszaki rajzok olvasása
  • Szakmai tevékenységhez köthető adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Releváns, szakirányú végzettség (lakatos, gépész, mechatronikai technikus stb.)
  • Gyártóberendezések, gépek összeszerelésében szerzett tapasztalat
  • 3D modellek, műszaki rajzok olvasása, értelmezése
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office, ERP)
  • Szakmai továbbképzésre, külföldi tréningekre való nyitottság

Előnyök:

  • Jártasság pneumatika, hidraulika területén
  • Korábbi munkavégzés külföldön, nemzetközi gyártó cégnél
  • Alapszintű Angol vagy Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Induló, zöldmezős beruházás nyújtotta szakmai perspektíva
  • Mobiltelefon korlátlan használattal
  • Külföldi továbbképzés
  • Tiszta, zajmenetes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre