www.cvonline.hu

Mechanikus szerelő

  • Company_icon Manz Hungary Gépgyártó Kft.
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

A Manz Hungary Kft. a világ egyik vezető technológiai szolgáltató / high-tech berendezéseket gyártó cégének, a német Manz AG-nak a magyarországi leányvállalata. Az automatizálásban, a robottechnika és a képernyőfeldolgozás terén igényes megoldásokkal kiemelkedő nevet vívtunk ki magunknak.

Dinamikus fejlődésünk eredményeként keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

MECHANIKUS SZERELŐ

Feladatok

  • Gépek és részegységek szerelése
  • A szerelési terület rendjének és tisztaságának betartatása
  • Alkatrészek utómunkálása
  • Gép, gépegység csomagolása
  • Szerelési utasítás követelményének betartása
  • Nem megfelelőség, hibás termék jelentése

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Min. 1 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Pontosság, precizitás
  • Minőségi munkavégzés
  • Lojalitás, megbízhatóság
  • Rendszerszemlélet
  • Csapatmunkára való készség

Előny:

  • Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk

  • Megfelelő körülmények, jó csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Egyéb információk

  • 2 műszakos munkarend

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát. Kérem, a tárgyban tüntesse fel a pályázni kívánt pozíció megnevezését.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre