Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mechanikus karbantartó

  • My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft.
  • Borsod-Abaúj-Zemplén, Miskolc
  • A hirdetés 67 napja lejárt

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolci termelő vállalat bővülő csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Gépek, berendezések ütemezett karbantartási feladatainak elvégzése,
  • Berendezések meghibásodása esetén a hibahely feltárása, szükséges beavatkozások elvégzése, alkatrészek javítása, cseréje,
  • Karbantartási és egyéb műszaki dokumentumok vezetése,
  • Szoros együttműködés munkatársakkal, felettesekkel,
  • A vállalat érdekkörébe tartozó telephelyeken történő karbantartási munkák elvégzése (1 napos belföldi utazással jár),
  • Alkatrészbeszerzéssel, készletezéssel kapcsolatos feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Gépészeti szakirányú végzettség, technikusi szint előny,
  • Gépész karbantartó munkakörben szerzett több éves szakmai tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Külső telephelyeken történő eseti munkavégzés, 1 napos kiküldetések vállalása,
  • Nappalos munkarend vállalása (H-P 8:00 – 16:30), kiküldetés esetén az utazási idő miatt ettől eltérő is lehet.
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Tapasztalattól függő bérezési feltételek, Cafetéria, 13. havi bér,
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér,
  • Kiküldetésekhez céges gépjármű,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Miskolc, kiküldetés esetén különböző külső helyszínek.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (Link megjelenítése) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Miskolc
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre