Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mechanikus karbantartó

  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Tiszaújvárosi termelő vállalat bővülő csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Gyártósori gépek ütemezett karbantartási feladatainak elvégzése,
  • Berendezések meghibásodása esetén a hibahely feltárása, szükséges beavatkozások elvégzése, alkatrészek javítása, cseréje,
  • Karbantartási és egyéb műszaki dokumentumok vezetése,
  • Szoros együttműködés munkatársakkal, felettesekkel.

Elvárások:

  • Első sorban gépészeti, esetleg villamossági szakirányú végzettség,
  • Gépész karbantartó munkakörben szerzett több éves gépszerelői szakmai tapasztalat,
  • Műszaki rajzok olvasása, értelmezése,
  • Magas szintű kinematikai ismeretek (hajtóművek, szíj-, ill. lánchajtások),
  • Hidraulikus rendszerek és hegesztési alapismeretek megléte előny,
  • Targoncavezetői engedély előny,
  • 1 műszakos munkarend vállalása (H-P 6:00 – 14:00).

Amit kínálunk:

  • Tapasztalattól függő, egyedi bérezési feltételek,
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (Link megjelenítése) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Helyek Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre