Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

MECHANIKUS KARBANTARTÓ (TERMELŐVÁLLALATI HÁTTÉRTAPASZTALATTAL)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2019.01.08.
Hirdetés azonosító: 2291309

Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A gyártás technikai kiszolgálása - gépek, épületek, berendezések mechanikai karbantartása, javítása, állagvédelme. Megelőző karbantartás végzése
  • Az éves karbantartási tervben megfogalmazottak teljesítése
  • A műszaki problémák azonnali jelentése a karbantartási csoportvezetőnek, junior karbantartási menedzsernek vagy a termelési műszakvezetőnek
  • Napi teendőkről, gépellenőrzések eredményeiről jelentés készítése, javaslattétel a gépek, berendezések, épületek rendszeres karbantartását érintő feladatok kapcsán
  • Beszerzési igényekről történő információátadás felettese számára
  • A biztonságos munkavégzés szabályainak betartása és betartatása minden munkafolyamat során
  • Igény esetén részletes nyilvántartás, (pótalkatrészek, állapotok), jelentés készítése a karbantartáshoz, javításhoz felhasznált anyagokról
  • Új munkatársak oktatása

Elvárások

  • Műszaki végzettség
  • Élelmiszergyártásban vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pontos munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet - teljesen új gyárépület
  • Versenyképes alapbér + havi teljesítmény bónusz + havi jelenléti bónusz + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helye

Kecskemét környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MECHANIKUS KARBANTARTÓ (TERMELŐVÁLLALATI HÁTTÉRTAPASZTALATTAL), Kecskemét környéke

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kategória

Gyártás / Termelés

Régió

Bács-Kiskun
Iratkozzon fel állásértesítőre