Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mechanikus karbantartó technikus (Győr)

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Pozíció leírása:

Általános gépészeti karbantartási feladatok ellátása a termelő berendezéseken, megmunkáló gépeken és összeszerelő sorokon;
Megelőző karbantartás a karbantartási tervnek megfelelően;
Segít a karbantartási tervek összeállításában a gépekre és berendezésekre vonatkozóan;
Hibakeresés elvégzése a meghibásodott berendezéseken és részvétel hiba elhárításában;
Ellenőrzi és felügyeli a külsős vállalkozók munkáját, szükség esetén segíti őket;
Az elvégzett feladatok dokumentálása;
Részvétel a folyamatos fejlesztési projektekben és munkában (TPM, 5S, SMED, 8D, Kaizen, stb.);
Együttműködés társosztályokkal és az elektromos karbantartókkal.

Követelmények:

Középfokú szakirányú végzettség
1 év gyakorlat karbantartási területen, iparági ismeretek
Alapszintű pneumatikai, hidraulikai és mechanikai ismeretek
Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk
Többműszakos (folyamatos 12 órás) munkarend vállalása

Előny:

Targoncavezető, emelőgépkezelő OKJ-s bizonyítvány előny
Gépkezelői jogosítvány kosaras emelőgépre előny

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar vagy angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/436-0610, +36 34/480-380 (Nagy Gábor)

Értékelt kvalitások

Gépkezelői jogosítvány kosaras emelőgépre előny Megmunkálási és hegesztési ismeretek előny
Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség
Precíz, csapatorientált munkavégzés

Amit nyújtunk

Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
Kiemelkedő havi bér és teljesítmény alapú mozgó bér (maximum 10%)
Cafeteria rendszer (havi nettó 25 000 Ft)
Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben (500 HUF / adag)
Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 100%-ban
Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag

Helyek Győr
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre