Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mechanikus karbantartó mérnök

  • Az álláshirdetés 29 napja lett aktiválva
Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 1 fő Mechanikus karbantartó mérnököt veszprémi munkavégzésre.

-Gyártóeszközök (automata gyártósorok, gépek, berendezések) telepítése, üzembe helyezése layout alapján
-Gyártóeszközök karbantartása, javítása, illetve felügyelete gépbeállítókkal, külső cégekkel
-Gyártóeszközök (gépek, berendezések) karbantartási dokumentációjának kidolgozása, naprakész vezetése
-Alkatrészek és szerszámok rendelése, beszerzése, nyilvántartása
-Az üzem gyártóeszköz dokumentációjának tárolása, gondozása, beszerzése illetve elkészítése
-SAP PM modul ismerete, alkalmazása
-Szerszám villamos részének tervezése, műszaki dokumentáció készítése
-Külső vállalkozóval való együttműködés

Elvárás

-gépészmérnök / mechatronikai mérnök végzettség
-automatizálási területen szerzett gyakorlat min. 2-3 év
-ESD tapasztalat előnyt jelent
-középfokú aktív angol nyelvtudás

Amit nyújtunk

-versenyképes juttatási csomag
-relokációs lehetőség
-sporttámogatás
-komoly szakmai kihívások egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatban
-nemzetközi munkakörnyezet

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Aktiválás időpontja 2019.08.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Mechanikus karbantartó

Trenkwalder Kft

Automata és fél-automata összeszerelő gépek, CN...
Székesfehérvár

A géppark, berendezések gépész jellegű karbanta...
Zalaegerszeg

Karbantartó technikus (mechanikus)

HAYS Hungary Kft.

 Fő feladatok: Gyártó berendezések folyamatos f...
Pest