Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Szereldei munkatárs - Motorgyártás

Hirdetés azonosító: 1200720

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria Zrt. 1994 óta gyárt motorokat Győrben az Audi AG és a Volkswagen konszern további telephelyei számára.

A győri motorgyár termékeivel a Volkswagen konszern 32 járműgyártó telephelyét látja el a világ három kontinensén. A legkorszerűbb technológiákkal, high-tech környezetben készülnek motorjaink.

A világ legnagyobb motorgyárába várjuk új kollégák jelentkezését.

Csatlakozz Te is motorgyári csapatunkhoz, hiszen a jövő Győrben épül!

Következő feladatok várnak Önre

  • Csúcstechnológiájú motorok sori kereteken belül történő összeszerelése
  • Gyártási folyamatok támogatása
  • Aktív részvétel a szerelési folyamatok optimalizálásában
  • Állandó és folyamatos fejlődési lehetőség
Ön az ideális jelölt, ha

  • Középfokú fémipari vagy autóipari végzettséggel rendelkezik (autószerelői végzettség előnyt jelent)
  • Végzettségnek megfelelő minimum 2-3 éves szakmai tapasztalata van
  • Hajlandó többműszakos munkarend vállalására
  • Precíz
  • Önálló és képes a felelősségteljes munkavégzésre
Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk munkatársainknak tervezhető munkabeosztással. Az alapbéren és a teljesítményfüggő mozgóbéren felül 13. havi bérkifizetés, nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások, valamint tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök várnak. Kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC16251

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Kaszás Brigitta válaszolja meg Önnek: +36 96 66 4498

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre