www.cvonline.hu
Mechanikus karbantartó - INTS/9/164

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei nemzetközi gyártó partnerünk számára keresünk kollegát

Mechanikus karbantartó

pozícióba

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ref.: INTS/9/164

Feladatok:

  • Gépek, berendezések (mechanikus) javítása
  • Gépek, berendezések (mechanikus) karbantartása
  • Gépkezelési, környezetvédelmi, karbantartási és / vagy műveleti utasítások végrehajtása
  • Új berendezések telepítése, beüzemelése,
  • Géptelepítések, beüzemelések
  • Speciális (nem gyártmánnyal összefüggő) mérések elvégzése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • 4 műszakos folyamatos munkarend vállalása
  • Alapfokú számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Ajánlatunk

  • Stabil cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Karrierlehetőség
  • Alapbér + műszakpótlékok + béren kívüli juttatás

JELENTKEZNI AZ ALÁBBI (Jelentkezés) GOMBRA KATTINTVA, A KARRIEROLDALUNKON LEHETSÉGES!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre