Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Pest megyei multinacionális piacvezető, higiéniai termékeket előállító partnercégünk részére keresünk kollégákat az alábbi pozícióba:

Mechanikai Technikus

Amiért érdemes választani minket:

  • 100%-ban bejelentett, hosszú távú munkalehetőség egy multinacionális piacvezető cég saját állományában
  • Széles körű karrier lehetőség tapasztalt munkavállalóknak, fiataloknak és pályakezdőknek egyaránt
  • TISZTA munka környezet
  • Modern technológia

Feladatok:

  • Automatizált gyártósori gépek felügyelete, karbantartása, alapanyag szükséglet biztosítása
  • Gyártás alatt felmerülő mechanikai meghibásodások feltárása, elhárítása
  • Meghibásodások, karbantartások dokumentálása
  • Átállásokban való közreműködés
  • Legyártott termékek minőségének ellenőrzése

Amit kínálunk:

  • Elérhető kezdő havi bruttó bér: 360 000 Ft
  • Kiemelkedő belépési bérezés, ami rövid időn belül emelkedik
  • 13.HAVI MUNKABÉR
  • Havi túlóra kifizetés
  • Cafeteria: évi 240.000 Ft
  • Munkába járás támogatása
  • Vállalati buszjárat szinte egész Pest megye területéről
  • Melegétkezés támogatás
  • Munkaruha biztosítása

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Műszaki affinitás, logikai érzék
  • Alapfokú számitógépes ismerete (Word, Excel),
  • Több műszakos munkarendben való munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség és/vagy műszaki területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest keleti agglomerációja

Jelentkezéseket a +36301954487 telefonszámon vagy elektronikusan. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Budapest
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása