Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mechanikai Technikus (Budapest)

  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Pest megyei higiéniai termékeket előállító piacvezető multinacionális vállalatunk részére keresünk jelentkezőket az alábbi pozícióba:

Mechanikai Technikus

Amiért érdemes választani minket:

  • 100%-ban bejelentett, hosszú távú munkalehetőség egy multinacionális piacvezető cég saját állományában
  • Széles körű karrier lehetőség tapasztalt munkavállalóknak, fiataloknak és pályakezdőknek egyaránt
  • munka környezet
  • Modern technológia

Feladatok:

  • Automatizált gyártósori gépek felügyelete, karbantartása, alapanyag szükséglet biztosítása
  • Gyártás alatt felmerülő mechanikai meghibásodások feltárása, elhárítása
  • Meghibásodások, karbantartások dokumentálása
  • Átállásokban való közreműködés
  • Legyártott termékek minőségének ellenőrzése

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő belépési bérezés, ami rövid időn belül emelkedik
  • 13.HAVI MUNKABÉR
  • Havi túlóra kifizetés
  • Cafeteria: évi 240.000 Ft
  • Munkába járás támogatása
  • Vállalati buszjárat szinte egész Pest megye területéről
  • Melegétkezés támogatás
  • Munkaruha biztosítása

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Műszaki affinitás, logikai érzék
  • Alapfokú számitógépes ismerete (Word, Excel),
  • Több műszakos munkarendben való munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség és/vagy műszaki területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest keleti agglomerációja

Jelentkezéseket a +36301954487 telefonszámon vagy elektronikusan várjuk! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés > Gyártás technikus
Szakmunka / fizikai munka > Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre