Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mechanikai műszerész

Starjobs Magyarország
Régió: Nagykanizsa

Hozzáadva: 2019.09.06.
Jelentkezési határidő: 2019.09.19.

Villamosmotor és áramfejlesztők gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk műszerész munkatársakat

Feladatok:

  • Alkatrészek megmunkálása

  • Kisgépek, kézi szerszámgépek kezelése

  • Mechanikai alegységek összeszerelése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség

  • Több éves szakmai tapasztalat

Juttatások:

  • Versenyképes bérezés

Munkaidő:

  • 1 műszak - 6:00-14:00 vagy 7:00-15:00

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük, küldje el jelentkezését a mechanikai-muszeresz_264@starjobs.hu e-mail címre vagy hívja a 20/505-5511-es telefonszámot.

Link megjelenítése
" name="alias_id" id="o_field_input_906" title="" style="background-color: rgb(255, 255, 255); color: rgb(34, 55, 96); outline: none; outline-offset: -2px; font-size: 14px;">

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Nagykanizsa
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.09.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre