Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mechanikai karbantartó

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

ÁLLÁSLEHETŐSÉG AZONNALI KEZDÉSSEL!

Szeretnél egy gyártó cég megbecsült alkalmazottja lenni és hajlandó vagy időt és energiát fordítani abba, hogy előrébb lépj? Ha igen, téged keresünk!

Orosházán található Európa legnagyobb öblösüveg gyártó vállalata, az OI Hungary Kft.

MECHANIKAI KARBANTARTÓ

munkakörben Orosházán!

Leendő munkatárs főbb feladata:

  • A gyártó sorokon bekövetkezett meghibásodások folyamatos és gyors elhárítása.
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartás kialakításában, hibalista készítése az elvégzendő munkákról.
  • A gépsorok, kiszolgáló berendezések üzembiztonságának folyamatos fenntartása, növelése.
  • Javításokhoz szükséges alkatrészek felmérése.
  • Aktívan részvétel a terület műszaki fejlesztésében.

Amit kérünk a leendő munkatársaktól:

  • Hegesztő, vagy lakatos végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Műszaki irányú nyitottság

Amit cserébe kínálunk:

FONTOS: Nálunk nem csak egy ember leszel a sokból, a dolgozóinkkal emberségesek vagyunk, megbecsüljük őket. Izotóniás italokat kapnak a munkavégzés alatt, gyümölcs és jégkrém napokat tartunk. Igyekszünk kompenzálni és ellensúlyozni a gyári környezetet

  • Valóban versenyképes fizetés – jellemzően az első félév elteltével, ha valóban dolgozni akarsz itt anyagilag is megbecsülünk.
  • Magas Cafeteria
  • Termelési bónusz
  • Utazási támogatás
  • Egy műszakos munkarend
  • Valós előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Orosháza

Gyere el, nézd meg és próbáld ki magad! Elöljáróban pedig itt egy kis ízelítő:

Link megjelenítése

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva. Bővebb információért érdeklődj a 06 20/252-1411-es telefonszámon!

Helyek Békés
Kategória Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Egyéb
Aktiválás időpontja 2019.06.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre