Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mechanikai karbantartó

  • Fonte Viva Kft.
  • Somogy, Somogyvár
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Fonte Viva Kft. Somogyvári üzemébe felvételt hirdet

MECHANIKAI KARBANTARTÓ

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • A gyártó sorokon bekövetkezett meghibásodások folyamatos és gyors elhárítása.
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartás kialakításában, hibalista készítése az elvégzendő munkákról.
  • A gépsorok, kiszolgáló berendezések üzembiztonságának folyamatos fenntartása, növelése.
  • Javításokhoz szükséges alkatrészek felmérése.
  • Aktívan részvétel a terület műszaki fejlesztésében.

Elvárások:

  • Gépszerelő középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat gyártó sorok karbantartásában.

Előny:

  • Élelmiszeriparban és csomagolásban szerzett tapasztalat
  • Hegesztő, esztergályos munkákban jártasság

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet.

Helyek Somogy
Somogyvár
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre