Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mechanikai fejlesztő Gépészmérnök

  • Mediso Orvosi Berendezés Fejlesztő és Szervíz Kft
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 18 napja lejárt

Több mint 25 éves múltra visszatekintő, az orvosi képalkotó berendezések (CT, PET/CT, SPECT/CT, MRi) fejlesztésben és gyártásában tevékenykedő, a hazai és nemzetközi piacokon is ismert, dinamikusan fejlődő cégünk az alábbi pozícióba keres kollégát:

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • Orvosi berendezések mechanikai részegységeinek tervezése, a technológiai és konstrukciós tervezési szabályok betartásával
  • Jóváhagyott specifikációknak megfelelő kreatív termékötletek kidolgozása
  • Termék dokumentációk elkészítése, változások kezelése, rajzdokumentációk karbantartása
  • Mérnöki támogatás a prototípusok kivitelezésében, gyártási technológiák kidolgozásában

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség (MSc/BSc)
  • 3D-s tervezésben való jártasság
  • PTC Creo (Pro/E) CAD ismeretek
  • Konstrukciós szemlélet, kreativitás
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Dokumentációs készség
  • Precíz, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Munkatapasztalat hasonló területen (1-3 év)
  • Végeselem számítási technológiákban (főként szilárdságtani) szerzett gyakorlat
  • PTC Windchill vagy egyéb PLM rendszer felhasználó szintű ismerete

Amit mi nyújtunk:

  • Világszínvonalú, stabilan fejlődő magyar termék fejlesztésében való részvétel
  • Legújabb technológiák használata az orvosi képalkotás területén
  • Innovatív, egyéni ötleteket támogató környezet
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre és kiteljesedésre a világ élen járó orvosi képalkotó cégénél
  • Fiatal, lendületesen fejlődő csapat
  • Versenyképes fizetés

A jelentkezéseket várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Orvosi műszerész
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre