Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Matracgyártó

  • Company_icon Billerbeck Budapest Lakástextil Kft.
  • Location_icon XV. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 102 napja lejárt

A Billerbeck Budapest Kft.  budapesti üzemébe azonnali belépéssel

munkakörbe fizikai munkavégzésre képes munkatársat keres.

Feladatok:

  • alapanyagok előkészítése, szabása
  • matrachoz szükséges alapanyagok összeállítása
  • matracok huzattal való ellátása
  • késztermék ellenőrzése, csomagolása

Elvárt végzettség, képesség:

  • alapfokú végzettség
  • kézügyesség, szerszám ismeret
  • pontos, precíz munkavégzés
  • együttműködő képesség
  • rugalmasság, probléma megoldás

Amit kínálunk:

  • stabil munkáltatói háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • piacképes bérezés
  • béren kívüli juttatás

Jelentkezni lehet: a megadott email címen, vagy a Jelentkezés gombra kattintva.

1151 Budapest, Szántóföld u. 2/B.

Telefon: 06/20-251-4547

Helyek XV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre