Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Matek-Fizika szakos óraadó tanár

Régió: VI. kerület

Hozzáadva: 2018.12.24.
Jelentkezési határidő: 2018.08.19.

AZ ALTERNATÍV SZEMLÉLETŰ GYERMEKSZEMPONT ÁLTALÁNOS ISKOLA

MATEK-FIZIKA SZAKOS ÓRAADÓ TANÁRT KERES

2018. SZEPTEMBERI KEZDÉSSEL!

Feladatok

Elvárások

- megfelelő, Magyarországon elfogadott pedagógiai végzettség ( matek-fizika szakos tanár; matek-fizika szakos középiskolai tanár)

- nyitottság az alternatív szemléletre

- gyerekcentrikus hozzáállás

- kreativitás, rugalmasság

Juttatások

- szakmai kihívás

- kiváló csapatszellem, jó légkör

- újfajta pedagógiai módszerek megismerése, a meglévő pedagógiai eszköztár frissítése

- szakmai szabadság, szabad tankönyvválasztás, kevesebb adminisztrációs teher

- projektoktatás

- belső képzések, szakmai megújulás

Megállapodás esetén határozott idejű megbízási szerződést kötünk a munkavállalóval az adott heti óraszámban ( minimum 6, maximum heti 8 óra).

Számlaképes jelölt érdeklődését is várjuk!

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben szeretné megpályázni az állást, úgy fényképes önéletrajzát és motivációs levelét kérjük küldje el az stj1300598@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kategória Oktatás / Képzés
Régió VI. kerület
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre