Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Masszőr

  • Araz Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
  • Budapest, Pest, VII. kerület
  • A hirdetés 68 napja lejárt

Continental Hotel Budapest**** Superior

Négycsillagos Superior szálloda, jó hangulatú csapatába masszőr kollégákat keres 12 órás munkaidőre, hétvégi munkarenddel is, azonnali kezdéssel.

Masszőr

Feladataid lesznek:

  • Vendégek fogadása és tájékoztatása a szolgáltatásokról, időpont foglalással
  • Munkaterület- és a szükséges eszközök előkészítése
  • Egészségügyi kérdőív / regisztrációs lap kitöltetése a vendéggel
  • Masszázs szolgáltatások elvégzése az előírt protokollok szerint
  • Excel táblázat alapszintű kezelése
  • Munkaterület tisztán tartása napközben
  • A wellness részlegben a vendégek kiszolgálása, dokumentáció vezetése

Elvárásaink:

  • Jó kommunikációs készség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Önállóság
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Rugalmasság (12 órás, hétvégi munkavégzés)

Amit kínálunk:

  • Karrier, tovább fejlődési lehetőséget
  • Kellemes munkakörnyezetet
  • Versenyképes bérezést
  • Ingyenes személyzeti étkezést
  • Nem szezonális, állandó munkát
  • Kitűnő szakértelemmel bíró csapatot, amely nem riad meg egy kis jókedvtől
  • Szállásfoglalás lehetőségét jelképes összegért, több 4*-os szállodában

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el  fizetési igényedet tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzodat a pozíció megjelölésével.

Munkavégzés helye:

1074 Budapest, Dohány utca 42.

Helyek Budapest
Pest
VII. kerület
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Gyógymasszőr
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Masszőr
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre