Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Markológép-összeszerelő szakember

  • Intro EU Staffing
  • Külföld, Hollandia
  • A hirdetés 21 napja lejárt

Szívesen szerel nagy gépeket? Akkor nagyszerű munkát kínálunk önnek.

Markológép-összeszerelő

szakembereket (tanulókat) keresünk.

Olyan markológépeket szerelhet, melyeken több mint 1000 különböző opció van.

Feladatok:

  • Műszaki rajzok alapján beszerelni a mechanikai, elektromos, pneumatikus és hidraulikus alkatrészeket, a markológép karjától kezdve a lámpacseréig
  • Alkatrészek hegesztése
  • Annak ellenőrzése, hogy minden csatlakoztatott alkatrész megfelelően működik-e

Elvárásunk:

  • Befejezett műszaki képzés
  • Munkatapasztalat előnyt jelent
  • Megfelelő szintű vagy jó angol nyelvtudás
  • Túlóra vállalása

Ajánlatunk:

  • Havi nettó 1650 - 1900 euró fizetés
  • Fix összegű útiköltség-térítés
  • Szabadságpótlék-megtakarítás
  • Évente 27,5 nap szabadság
  • Előrelépési lehetőség magasabb funkcióba
  • Olyan munkakörnyezet, ahol a fenntarthatóság, a fejlődés és a biztonságos munkavégzés áll a középpontban

Általános információk:

  • Saját szoba (lásd a weboldalunkon látható fényképet) heti 50 euróért beleértve a gázt, a villanyt és az internetet
  • Betegbiztosítási költségek heti 21,99 euró értékben
  • A munkabér nem tartalmazza a 8% szabadságpótlékot
  • Részvételi lehetőség holland nyelvtanfolyamon
  • Szükség esetén VCA és targoncavizsga letétele anyanyelven
  • Segítünk a hollandiai adóbevallás kitöltésében
  • Esteket és szombat reggeleket szervezünk a felmerülő kérdésekkel kapcsolatban, melyeken lehet majd kérdezni a munkabérrel, a bérkimutatással, a szabadnapokkal kapcsolatban, valamint arról, milyen teendőink vannak, ha van egy lakásunk Hollandiában vagy a tömegközlekedésről stb. Röviden tehát bármilyen kérdést meg lehet beszélni a hollandiai élettel kapcsolatban
  • Útiköltségtérítés a cégnél érvényes megállapodások szerint
  • Biztosítunk munkaruházatot és/vagy munkaeszközöket
  • Ha szeretné, akkor segítünk a hollandiai letelepedésben

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Külföld
Hollandia
Kategória Külföldi munka
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre