Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MARKETINGKOMMUNIKÁCIÓS MUNKATÁRS (13-8828)

Hozzáadva: 2018.09.16.
Jelentkezési határidő: 2018.08.18.

Humanfield header

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

pozícióba.

Feladatok:

  • Marketing kommunikációs tevékenység elvégzése
  • Tervezett vásárok és kiállítások szervezése és koordinálása
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása és fejlesztése
  • A cég belső elektronikus rendszereinek használata

Elvárások:

  • Marketing területén szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás
  • Műszaki területen szerzet tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet
  • Versenyképes juttatási csomag

A munkavégzés helye: Budapest délkeleti része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8828”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing szakértő, Marketingmenedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2018.07.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre