Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Marketing Vezető

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.17.
Jelentkezési határidő: 2019.12.14.

A pozícióról

Partnerünk egy, a hazai piacon két éve sikeresen működő, tech-es esemény szervezéssel foglalkozó startup, akik számára új funkcióba

Marketing vezető

kollégát keresünk.

Feladatok

  • Management által támasztott éves KPI-ok megvalósítása (pool bővítés)
  • Product owner által támasztott KPI-ok megvalósítása (résztvevő szám)
  • Egységes kommunikáció megvalósítása
  • Marketing terv készítése és implementálása
  • Pénzügyi terv készítése és vezetése
  • Erőforrás igények felmérése, tervezet készítése
  • Kapcsolattartás partnerekkel, alvállalkozókkal és a csapattal
  • Folyamatok kialakítása, implementálása, javaslattétel fejlesztésre
  • Rendszeres reportok és dokumentációk készítése Product owner felé
  • Fejlődési pontok azonosítása és megoldási javaslat tétel Product owner felé
  • Followup és feedback folyamatok koordinálása, eredmények beépítése
  • Junior marketing munkatárs koordinálása
  • PR kapcsolatok koordinálása
  • Célcsoport események és konkurenciák profilozása
  • Kampányok hatékonyságának mérése és optimalizálása
  • Sales és célcsoport aktivizálás céljából tartalom generálás (blog, videók, cikkek, stb)

Elvárások

  • Teljes állás, rugalmas munkaidővel
  • Tárgyalási szintű angol
  • End-to-end felelősségvállalás a rendezvények marketing kommunikációjáért
  • Megoldás fókuszú gondolkodás, döntéshelyzetek hatékony kezelése
  • Magasfokú szociális készségek a csapat motivációjának fenntartására és a konfliktusok  hatékony kezelésére céljából
  • Kiemelkedő delegálás és management készségek
  • Eredemény orientált, visszamérhető megközelítés

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Aktiválás időpontja 2019.11.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre