Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Marketing vezető

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Vállalatunk a magyar szárazépítészet és építőipari kemikáliák jól ismert gyártója, amely kiemelt figyelmet fordít az általa gyártott termékek magas minőségére és vevőközpontú értékesítési stratégiájára. Több milliárdos forgalmával, új és folyamatosan fejlesztett gyártási környezetével, gyártási technológiájával stabil, hosszú távú munkalehetőséget jelent munkatársaink számára. Jelenleg az értékesítési stratégia és sales aktivitás támogatására keressük marketing vezető munkatársunkat.

A pozíció célja: új lendület, friss gondolatok behozatala a vállalat értékesítési stratégiájába. Új piaci szegmensek meghatározása és megszólításuk stratégiájának kialakítása.

Feladatok:

  • új kommunikációs csatornák bevezetése a vállalat életébe
  • versenytárs, termékek és piaci lehetőségek elemzése
  • termékfejlesztésben való részvétel
  • piaci akciók megtervezése és koordinációja
  • új termékbevezetésének megtervezése és koordinációja
  • eladásösztönzési ötletek kitalálása, megvalósításának koordinációja a sales csapattal együtt
  • közvetlen vevői, partneri kapcsolattartás a legnagyobb üzleti partnerekkel (marketing akciók szempontjából)
  • szoros együttműködés az értékesítési csapat tagjaival, közös értekezletek, akció tervek kidolgozása, stb.
  • marketing kiadványok terveztetése, gyártatása, kiállításokon való részvétel megtervezése, kivitelezése (itthon és nemzetközi szinten is)
  • közvetlen beszámolási kötelezettség az ügyvezető igazgató felé

Ideális jelöltünk:

  • marketing, menedzsment diplomával rendelkezik
  • ismeri és használja a marketing eszközeit
  • pro-aktív, innovatív, aki képes meglátni a piaci lehetőségeket, vannak ötletei és ezt képes képviselni az ügyvezető és tulajdonos felé is
  • min. 5-6 éves marketing területen szerzett tapasztalat (nem feltétel az építőipar)
  • angolul magabiztosan kommunikál

Amit nyújtunk:

  • támogató, egyéni kibontakozási lehetőséget biztosító közeg
  • megállapodás szerinti havi alapfizetés + éves bónusz
  • cégautó (saját használatra is), telefon, notebook, stb.

Munkavégzés helye: Budapest keleti oldalának vonzáskörzete

Részleg

Marketing

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing menedzser, Marketing projektmenedzser, Marketing szakértő, Marketing tanácsadó, Termékfejlesztési menedzser, Termékmenedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre