www.cvonline.hu

Marketing Vezető

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2018.01.26.
Hirdetés azonosító: 1066396
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Marketing  Vezető

pocióba keresem cafeteria piacon tevékenykedő megbízom részére azt a jelöltet,

-          kinek több éves tapasztalata van marketing vezetői pozícióban

-          aki szakmailag igényes, stratégiai szemlélettel rendelkezik,

-          aki proaktív és önálló munkát tud végezni.

Amit a megbízóról tudni érdemes:

§  A kártya alapú juttatások terén vezető szolgáltató Magyarországon.

§  Világszerte több mint 40 országban jelenlévő vállalat.

§  Termékeit és szolgáltatásait több ezer munkáltató és több százezer munkavállaló ismeri és használja naponta.

 Amire garantáltan számíthatsz:

§  Állandó, rugalmas munkaviszony.

§  Dinamikus, fiatal csapat.

§  Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása.

§  Versenyképes fizetés.

§  Önálló, felelősségteljes kulcspozíció.

 Főbb feladataid lesznek:

§  A vállalat marketing stratégiájának kidolgozása és megvalósítása szorosan együttműködve a sales csapattal.

§  Értékesítési tervek teljesüléséhez folyamatos marketing támogatás nyújtása, ügyfél beáramlás biztosítása.

§  Piac- és versenytársfigyelés, javaslattétel az üzleti eredmények fokozására

§  Vállalati szektort célzó marketingtevékenység.

§  Offline és online marketing tevékenység szervezése és harmonizálása.

§  Kampányok és promóciók tervezése, terveztetése az adott területhez tartozó szakemberek koordinálásával, irányításával.

§  Márkakommunikációs eszközök tervezése, kivitelezés

Amit Tőled elvárunk:

§  Felsőfokú végzettség

§  4-5 év munkatapasztalat marketing területén, sales szektorban.

§  Középszintű angol nyelvtudás

§  Önállóság, eredményorientáltság, kreativitás, gyors döntéshozó képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

§  Tapasztalat vállalati szektort célzó marketing tevékenységben.

§  Értékesítési területen szerzett tapasztalat.

§  Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük fényképes szakmai önéletrajzodat, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttasd el a E-mail cím megjelenítése  e-mail címre.

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya