Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Marketing ügyintéző

  • Atestor Kft.
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 12 napja lejárt

Magyar tulajdonú, Budapest XIII. kerületi, ipari berendezések kereskedelmével foglalkozó kkv cégünkbe olyan munkatársat keresünk, akinek a feladata cégünk online, offline marketing tevékenységének támogatása, elsősorban az online jelenlét erősítése. Marketinges tanulmányokat folytató, vagy frissen diplomázott pályakezdők jelentkezését is várjuk.

A feladatról röviden:

  • A cég weboldal fejlesztésének, webshop létrehozásának menedzselése
  • Belső igények felmérése, webes, online megjelenés elemzése
  • Kapcsolattartás a webfejlesztőkkel, grafikussal, dizájnerrel, stb.
  • Termékcsoportok megjelenítésének átvilágítása, műszaki kollégákkal történt egyeztetések alapján új termékek felvitele, megjelenés kialakítása
  • Műszaki cikkek, tesztek, fordítások létrejöttében való aktív közreműködés
  • Egyéb marketing feladatok ellátása

Elvárás:

  • Precizitás, kezdeményezés
  • Office programok ismerete
  • Aktív angol nyelvtudás (írott, olvasott elsősorban)
  • Min 2., 3. éves kereskedelmi, marketing háttér

Előny:

  • Kereskedelmi folyamatokban szerezett tapasztalat
  • Google Ads, Google Analytics használatában szerzett tapasztalat
  • Weboldal fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Fénykép és video készítésében szerzett tapasztalat
  • Online marketingben szerzett tapasztalat

Biztosítjuk:

  • Kulturált irodai környezet a 13, kerületben
  • Fiatalos, jó hangulatú kb. 10 fős csapat
  • Érdekes műszaki terület
  • KKV marketing területén fejlődési lehetőség

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing asszisztens, Marketing elemző, Marketing menedzser, Marketing projektmenedzser, Marketingmenedzser, Online marketing
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre