Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MARKETING ÜGYINTÉZŐ

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

NUBIUS KFT. BEVEZETETT PIACRA KERES KOMÁROM-ESZTERGOM MEGYÉBEN

MUNKATÁRSAT

Elvárások:

  • TÁRSALGÁSI SZINTŰ ANGOL NYELVTUDÁS
  • kiváló ügyfélszolgáltatás nyújtása ügyfeleinknek
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Office)
  • kitűnő kommunikációs képesség
  • eredményorientált személyiség
  • magabiztos fellépés
  • a meglévőügyfélkör kezelése és potenciális új partnerek felkutatása
  • üzletkötők útvonal szervezése

Amit nyújtunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • hosszútávú munkalehetőség, fix fizetéssel
  • biztosított bejárás
  • kulturált irodahelyiség
  • változatos feladatok
  • cafeteria

Az állás betöltésének időpontja: 2019.július.01.

A fényképpel ellátott szakmai önéletrajzokat kérjük elküldeni.

Helyek Komárom-Esztergom
Tata
Tatabánya
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező, Ügyintéző
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre