www.cvonline.hu

Marketing specialista

  • A hirdetés 47 napja lejárt

Lételemed a kommunikáció? Otthon vagy az online marketing és a social media világában? Nem riadsz vissza a kihívásoktól? Ha magadra ismertél, te vagy a mi emberünk! Jelentkezz csapatunkba az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Cégcsoportunk marketing tevékenységének összefogása
  • Toborzási terület marketing támogatása, fejlesztése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás és tárgyalás
  • Ügyfélszerzést támogató marketing kialakítása
  • Általános brand építés
  • Online marketing feladatok ellátása, social media felületek kezelése
  • Rendezvényszervezés
  • PR cikkek, hirdetések, blog tartalmak írása
  • Marketing budget menedzselése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 év releváns tapasztalat online és offline marketing területén
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Életvidám, csapatjátékos személyiség
  • Precizitás, lelkiismeretes munkavégzés
  • Proaktivitás, kreatív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, Cafeteria
  • Fiatalos környezet
  • Szakmai fejlődés, képzéseken, konferenciákon való részvétel
  • Különféle üzletágak marketing támogatása változatos projektekben
  • Hónap dolgozója díj
  • Születésnapi bónusz szabadnap

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, az alábbi e-mail címre várjuk önéletrajzod: E-mail cím megjelenítése

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.