Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Marketing Specialist

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.29.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Borászat üzletágban tevékenykedő partnerünk számára keresünk Markerting Specialist kollégát.

Feladatok:

  • marketing budget tervezésben részvétel
  • reklámanyagok elkészítése (web, social media, nyomtatott anyagok, brossúra, kiajánlók, )
  • social media: FB + IG + IG story poszt + tartalomgyártás: minden platformon/ + események posztolása
  • EDM
  • weboldal menedzselése, kezelése: étterem lokátor beindítása és tartalom feltöltése webfejlesztő segítségével, hírek rovat tartalom írása (csapat, események, PR megjelenések, tasting notes, szüret…) és folyamatos update, weboldal optimalizáció (google search miatt)
  • LinkedIn: JV business profile kezelése és corporate szegmens elérése , aktuális akciók hirdetése
  • google AdWords
  • a fenti feladatok magába foglalják a tartalom készítést (szöveg írás, képi anyag készítése ha nem áll rendelkezésre, hírlevél kiküldés, boost kampányok és social media management is
  • egyéb fentiekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok,
  • a kereskedelmi igazgató munkájának támogatása,
  • beszámolási kötelezettség a kereskedelmi igazgató felé
  • rendezvények szervezése, koordinálása, rendezvényeken való részvétel

ELVÁRÁSOK

  • erős marketing tapasztalat
  • kiváló szervező, kommunikációs készség
  • angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • rugalmas munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • dinamikus, motivált, pozitív személyiség
  • számítógépes ismeretek és a marketing feladatokhoz szükséges online ismeretek

ELŐNY

  • borszegmensben szerzett tapasztalat
  • jártasság prémium márka szegmensben

AMIT KÍNÁLUNK

  • mobiltelefon, laptop
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil munkaadói háttér
  • dinamikus csapatmunka és kimagasló egyéni fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Budapest, XII. kerület

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2019.11.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre