Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Marketing munkatárs

  • Elite Cosmetix Kft.
  • Pest, Budapest
  • A hirdetés 26 napja lejárt

A CrystalNails ma 4 kontinens 30 országában elérhető, Magyarországon első számú piacvezető műköröm alapanyag márka.

Az elmúlt 15 évben a csúcsminőség zálogát jelentő legprofibb szakembereket sikerült egy csapatba gyűjtenünk. Amerikai és magyar vegyészek a polimer kémia tudományát, míg bajnok oktatóink az óriási tapasztalatukat állítják annak szolgálatába, hogy a CrystalNails zseléi és géllakkjai a legtökéletesebbre legyenek fejlesztve, amilyen senki másnak nincs.

Új Munkatársunk feladatai:

  • Aktív részvétel marketing stratégia újragondolásában
  • Marketing terv megvalósulásában aktív közreműködés
  • Marketing anyagok, akciók, promóciók tervezése és kivitelezésének koordinálása
  • On-line reklámkampányok tervezése és lebonyolításának felügyelete
  • Off-line marketing eszközök tervezése, újra gondolása, kivitelezésének menedzselése
  • Rendezvények szervezésében részvétel
  • Marketing eszközök hatékonyságának mérése, kimutatások, riportok készítése
  • Társosztályokkal szoros, kooperatív kapcsolattartás

Fontos kvalitások:

  • Minimum egy év szakmai tapasztalat
  • On-line és off-line marketing eszközök gyakorlati ismerete
  • Kooperatív munkavégzés
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Abszolút piacvezető márka képviselete
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Kiszámítható és tervezhető munkaidő
Helyek Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing menedzser, Marketing projektmenedzser, Marketing szakértő, Marketingmenedzser, Médiamenedzser, Online marketing
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre