www.cvonline.hu

Marketing munkatárs

  • A hirdetés 80 napja lejárt

Japán anyavállalatú gyártópartnerünk számára keresünk nyitott, proaktív, kreatív, és a HR terület iránt is érdeklődő kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  •          A vállalat belső kommunikációs csatornáinak működtetése, fejlesztése: hírlevél, valamint vállalati újság szerkesztés, intranet felület kommunikációs céljainak erősítése stb.
  •         Munkáltatói márkaépítésben való aktív közreműködés: vállalati honlap aktualizálása, cégképviselet kiállításokon, állásbörzéken
  •          Online és nyomtatott média megjelenések koordinálása
  •          Vállalati rendezvények (Családi Nap, karácsonyi évzáró stb.) szervezése
  •          Belső ötletprogramok koordinációja, adminisztrálása
  •          Szervezetfejlesztésben, valamint munkavállalói megtartásra és megelégedettségre irányuló HR projektekben történő aktív részvétel
  •          Cafeteria rendszer koordinációja
  •          Külföldi munkavállalók tartózkodási- és munkavállalói engedélyeinek ügyintézése
  •          Üzleti utazások szervezése
  •          Beérkező telefonhívások kezelése
  •          Reprezentációs feladatok: tárgyalók előkészítése, érkező ügyfelek fogadása, eligazítása, vendéglátás

Elvárások:

  •          Szakirányú marketing/humán erőforrás végzettség
  •          Erős középfokú, aktív angol nyelvismeret szóban és írásban
  •          Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  •          Gyakorlatias MS Office használat (Excel, Word, Power Point, Outlook), valamely kiadványszerkesztő szoftver ismerete előny
  •          Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó- és szervezőkészség
  •          Önállóság, proaktivitás

Amit kínálunk:

  •          Versenyképes bér
  •          Teljesítményalapú bónusz
  •          Átlagon felüli munkába járási költségtérítés
  •          Cafeteria juttatás
  •          Kedvezményes meleg étkezés
  •          Sokrétű, változatos feladatok
  •          Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  •         Fejér megye északkeleti része, Pest vonzáskörzete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Fejér
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2017.11.08.