Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Marketing munkatárs (német nyelvtudással)

  • Produkteam Kft.
  • Pest, Budapest
  • A hirdetés 20 napja lejárt

Marketing munkatárs

Pest megye déli része

Marketing munkatársat keresünk német tulajdonú partnercégünkhöz. Ha olyan munkahelyet szeretne, ami egy biztos, stabil vállalati háttérrel rendelkezik, valamint német nyelvtudását munkája során, napi szinten használhatja, akkor ez a hirdetés Önnek szól!

Feladatok:

  • nemzetközi szintű marketing feladatok ellátása;
  • nyomtatott marketing eszközök előállításához szükséges folyamatok biztosítása;
  • marketing adatállomány kezelése;
  • adatbázis aktualizálása, ellenőrzése;
  • közreműködés a nemzetközi marketing-adatbázis struktúrájának fejlesztésében.

Elvárások a jelölttel szemben:

  • szakirányú végzettség;
  • kommunikációképes, aktív német nyelvismeret;
  • termékmarketingben szerzett tapasztalat;
  • nemzetközi szolgáltatások területén szerzett tapasztalat;
  • stabil felhasználói szintű számítástechnikai ismeret;
  • gyors tanulási készség;
  • nagyfokú precizitás és megbízhatóság;
  • önálló munkavégzési képesség, rugalmasság, csapatjátékos attitűd.

Előnyök:

  • angol nyelvismeret;
  • adatbázis-kezelésben szerzett tapasztalat.

Amit a cég kínál Önnek:

  • béren kívüli juttatás;
  • változatos feladatkör;
  • szakmai fejlődés;
  • dinamikus, inspiráló csapat;
  • korszerű munkakörnyezet;

Munkavégzés helye: Pest megye déli része.

Munkába járás támogatása ingyenes céges buszjáratokkal (Budapest, Alsónémedi, Ócsa, Dabas, Érd, Szigetszentmiklós, Szigethalom, Dunavarsány, Délegyháza) vagy utazási költségtérítéssel.

Munkavégzés ideje: hétköznapokon napi 8 óra.

Jelentkezés: amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, az alábbi linken tud jelentkezni.

Helyek Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing elemző, Marketing menedzser, Marketing szakértő, Termékmenedzser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.04.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre