Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior marketing munkatárs

SIXT (Wallis Autókölcsönző Kft.)
Régió: XIII. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.12.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.18.

A Sixt Rent a Car 1999 óta jelentős szereplője a magyarországi gépjármű kölcsönzési piacnak. A személygépjármű kölcsönzésen kívül vállalati gépjárműflotta üzemeltetés és prémium kategóriás limuzin transzfer szolgáltatást is nyújt ügyfelei részére.

Szeretnél hozzájárulni ahhoz, hogy az emberek megtapasztalják a mozgás szabadságát és a mobilitás élményét?

Te is szeretsz úton lenni, utazni? Mi azért dolgozunk nap, mint nap, hogy ügyfeleink oda mehessenek, ahová csak szeretnének a számukra legmegfelelőbb, legjobban felkészített járművekkel. Számunkra a legfontosabb, hogy ügyfeleinknek a mozgás élményéhez a legjobb minőségű szolgáltatásokat nyújthassuk.

Feladatkör, amiben számítunk a szakértelmedre:

  • Részvétel az üzleti stratégiai célok megvalósulását támogató marketing és kommunikációs stratégia kidolgozásában és megvalósításában
  • A stratégia megvalósításához szükséges eszköz és erőforrásigények meghatározása
  • Eredmény mérőszámok meghatározása és riportálása a vezetőség felé
  • Beosztott munkatárs motiválása, fejlesztése
  • Együttműködés az anya- és leányvállalatokkal
  • Marketing célú együttműködések kialakításában való részvétel, azok kezelése a mindenkori üzleti céloknak megfelelően
  • Online kampányok tervezésének koordinálása és folyamatos optimalizációja, a kampányok jóváhagyása, eredményességük folyamatos monitorozása, fejlesztése
  • PPC kampányok (Google Ads, Facebook) tervezése, koordinálása
  • Közösségi média csatornák működtetése (Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn)
  • Hírlevél kezelése
  • Hűséget és elkötelezettséget növelő ügyfél rendezvények megtervezése, lebonyolítása együttműködve az értékesítési osztállyal
  • Márka- és termékmegjelenés biztosítása bannerekkel, PR cikkekkel, nyereményjátékokkal az üzleti partnerek honlapjain és webáruházaiban
  • Média- és sajtómegjelenés folyamatos nyomon követése és koordinálása
  • Marketing eszközök, anyagok beszerzése és gyártásuk koordinációja
  • Ügyfélajándékok megtervezése, beszerzése
  • Konkurenciafigyelés, piacelemzés

Munkaidő: hétfőtől péntekig, 09:30-tól 17:30-ig, rendezvények idején flexibilis munkaidő

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Referencia
  • Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Erős excel ismeretek
  • Proaktív szemlélet
  • Önállóan dolgozni tudó, de együttműködő személyiség
  • Kiváló tárgyalási és érdekérvényesítési képesség
  • Kimagasló problémamegoldó képesség

Előny:

  • Azonnali munkakezdés
  • Gépjármű kereskedelemben, rent a car, vagy tartós bérlet üzletágban szerzett szakmai tapasztalat
  • Tapasztalat people managementben

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés kkv szektorban
  • Céges autó használat
  • Cafeteria Szép kártyán
  • A város több pontján ingyenes sportolási lehetőség
  • Hetente gyümölcsnap
  • Ingyenes irodai masszázs
  • Cégcsoporton belüli dolgozói kedvezmények

Foglalkoztatás: teljes munkaidőben, határozatlan idejű munkaszerződéssel

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Váci út 141.

Munkakezdés: azonnal

Várjuk jelentkezésed! Kérjük a tárgyban tüntesd fel a pozíció megnevezését (Senior marketing munkatárs), csatold a szakmai önéletrajzodat és jelöld meg a fizetési igényedet.

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing elemző, Marketing menedzser, Marketing projektmenedzser, Marketing szakértő, Marketing tanácsadó, Marketingmenedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre