Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Marketing Manager

  • Computer Emporium Kft
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 29 napja lejárt

A magyar piacon 1998 óta meghatározó szerepet játszó, számítástechnikai és fotókereskedelmi vállalatcsoportunk marketing csapatának élére keresünk rátermett és tanulékony jelentkezőt,

pozícióba

Marketinges feladatok:

  • Részvétel a Marketing Stratégia kidolgozásában, a stratégiai döntések előkészítése
  • A cégcsoport leányvállalataihoz, brandjeihez és disztribúcióihoz illeszkedő marketing tervek, koncepciók elkészítése
  • Kampányok, rendezvények és akciók lebonyolítása
  • Kreatív anyagok, szóróanyagok és promóciós programok fejlesztése
  • Rendezvények szervezése, kivitelezése
  • Kapcsolattartás marketing területen a Társaság partnereivel, és a cégcsoporton belüli társosztályokkal
  • A Marketing folyamatok irányítása, felügyelete, a marketing csapat irányítása, gazdálkodás a rendelkezésre álló erőforrásokkal
  • Weboldalak grafikai anyagainak koordinálása
  • Online és offline hirdetési felületeken megjelenések szervezése
  • Google hirdetések menedzsmentje
  • Szövegírás, hírlevélszerkesztés
  • Piackutatás, konkurenciafigyelés, az aktuális reklámmarketing trendek követése
  • Social Platform Management (Facebook, G+, Instagram)
  • Fordítás magyarról angolra és angolról magyarra (cikkek és levelezés)
  • Részvétel a cégcsoport egyik leányvállalatának félévente megjelenő magazinjának szerkesztésében (Tripont Foto Video Magazin)
  • Hírlevelek kommunikációs tervének kidolgozása, megvalósítása

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás
  • Online marketinges tapasztalat
  • Releváns szakmaiprojekt vezetői, és vezetői tapasztalat
  • Aktív közösségi (Facebook) élet és ismeretek, különös tekintettel a vállalati felületek kezelésére vonatkozóan
  • Hardver szakismeret/érdeklődés, illetve érdeklődés a fotózás iránt
  • Választékos magyar helyesírás és fogalmazás, jó kommunikációs képesség
  • HTML, Webszerkesztői, Google Adwords, Google Analytics és Wordpress ismeretek

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú együttműködés, közös fejlődés
  • Stabil háttér, versenyképes fizetés, kellemes munkakörnyezet a 13. kerületben
  • Barátságos hangulat egy pörgős, káros szenvedélyektől mentes csapattal

Munkavégzés helye: 1131 Bp., Reitter Ferenc u. 132 "B" épület

A fényképpel ellátott önéletrajzot, motivációs levelet, a fizetési igény megjelölésével várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (Marketing Manager)

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing menedzser, Marketing projektmenedzser, Marketing szakértő, Médiamenedzser, Online marketing
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.12.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre