www.cvonline.hu

Marketing manager

  • A hirdetés 184 napja lejárt

Szépségiparban előkelő helyet elfoglaló vállalatunkhoz keressük leendő Csapattagunkat on-line

pozícióba!

LEENDŐ KOLLÉGA FELADATAI LESZNEK:

  • Marketing tervek kivitelezése
  • Külső marketing partnerekkel való kapcsolattartás
  • Webes és közösségi médiafelületek kezelése, nyomon követése, frissítése, hírlevelek szerkesztése, statisztikák és prezentációk előkészítése
  • Online reklámkampányok megtervezése, kivitelezése
  • A termékfejlesztési, logisztikai, értékesítési és HR részlegekkel való kapcsolattartás
  • A digitális piac elemzése, új lehetőségek felfedezése
  • Online marketing kampányok tervezése, kivitelezése és mérése
  • Social média csatornák kezelése
  • E-mail marketing kezelése
  • Szövegírás
  • Statisztikák, kimutatások készítése, elemzése
  • Kommunikációs anyagok előkészítése, promóciók kidolgozása
  • Content management
  • Részvétel a Marketing Stratégia kidolgozásában, a stratégiai döntések előkészítése
  • Piackutatás, konkurenciafigyelés, az aktuális marketing trendek követése
  • Részvétel a cégcsoport felévente megjelenő magazinjának szerkesztésében

FONTOS NEKÜNK:

  • Magasszintű online marketing affinitás
  • Innovatív, önálló munkavégzés, nagy munkabírás, proaktivitás
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat – online marketing területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint, Gmail, stb.)
  • Felhasználói szintű ismeret marketing szoftverekben (Google Analytics, hírlevél szoftver, Google Adwords, Facebook Ads)
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség

AMIT CSERÉBE KÍNÁLUNK:

  • versenyképes juttatási csomagot
  • támogató szemléletű management
  • kihívásokkal teli munkakört

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, IX. kerület

Amennyiben úgy érzi, a fenti leírást Önre szabtuk, várjuk bérigénnyel ellátott pályázati anyagát

Helyek IX. kerület
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing menedzser, Marketing szakértő, Marketingmenedzser, Online marketing
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.03.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre