www.cvonline.hu
Marketing Manager
Trenkwalder Kft
Régió: Csongrád, Csongrád
Hozzáadva: 2018.01.22.
Jelentkezési határidő: 2017.12.19.
Hirdetés azonosító: 1237456
lejárt

Magyar tulajdonú gyógyszeripari partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba csongrád megyei munkavégzéssel

Feladatok:

  • A  cég marketing filozófiájának kidolgozása és megvalósítása
  • A marketing stratégia felépítése és összehangolása a fejlesztéssel és az értékesítéssel
  • A marketingkommunikációs tevékenységhez kapcsolódó kreatív feladatok
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Piackutatás

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 5 év vezetői, illetve releváns értékesítési és marketing területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség, magabiztos fellépés
  • Kreatív, stratégiai gondolkodásmód
  • Igényesség, pontosság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Számítógépes ismeretek
  • Vezetői engedély

Amit nyújtunk:

  • Innovatív cégkultúra
  • Folyamatos kihívások
  • Piacképes juttatások
  • Megbízható háttér

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.