Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Marketing koordinátor

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2020.02.06.
Jelentkezési határidő: 2020.02.06.

Gyártástechnológiai területen tevékenykedő nemzetközi megbízónk csapatába

MARKETING KOORDINÁTOR

munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Marketing stratégia megvalósításának koordinálása a magyar piacon, helyi marketing tervek készítése a globális terv alapján
  • Marketing kommunikációs feladatok: katalógusok és árlisták előállítása és elosztása, helyi kiállítások és rendezvények, promóciók (helyi/globális), marketing események szervezése (pld kiállítások, roadshow-k, tréningek, stb.)
  • Együttműködés a hazai és külföldi műszaki képzések megszervezésében
  • Marketing kontrolling: értékesítési statisztikák elkészítése (heti, havi és negyedéves), ill. speciális értékesítési/marketing elemzések, árelemzések, marketing költségvetés összeállítása, a költségek nyomon követése
  • Marketing támogatás nyújtása a viszonteladóknak, a forgalmazók rendszeres tájékoztatása,
  • A cég e-kereskedelmi megoldásainak megvalósítása a piacon, az e-kereskedelmi megoldások továbbfejlesztésére vonatkozó javaslatok megfogalmazása
  • Irodavezetés: az iroda zökkenőmentes működéséhez szükséges felszerelések napi ellátásának biztosítása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (kereskedelem vagy marketing)
  • Marketing területen, hasonló munkakörben megszerzett szakmai gyakorlat (gyártástechnológia, ipari/műszaki terület előny)
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Proaktív, precíz, önálló munkavégzés
  • Pozitív személyiség, kiváló kommunikációs képességek
Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Rendezvényszervező
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing elemző, Marketing menedzser, Marketing szakértő, Marketing tanácsadó, Pr menedzser, Pr szakértő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2020.01.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre