Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MARKETING KOORDINÁTOR

  • HABI Kft.
  • Kiskunhalas, Bács-Kiskun
  • A hirdetés 24 napja lejárt

A HABI Kft. mezőgazdasági gépalkatrészek kis- és nagykereskedelmével foglalkozó csapatába megbízható, precíz, kommunikatív, önállóan dolgozni tudó, GYAKORLOTT munkatársat keres MARKETING KOORDINÁTOR beosztásba.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés egyéni megegyezés alapján,
  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony,
  • Útiköltség támogatás,
  • Korszerű munkaeszközök (notebook, okostelefon, szoftver előfizetés),
  • Fiatalos munkakörnyezet, stabil fejlődő cég.

Főbb feladatok:

  • Ellenőrzi és koordinálja a vállalat teljes online és offline marketing tevékenységét,
  • Az arculati kézikönyv fejlesztése,
  • Együttműködés kezdeményezése és folyamatos nyomon követése a vezető beosztású munkatársakkal, különböző területek vezetőivel, sajtóorgánumokkal,
  • Szakmai kiállításokon való szakmai részvétel és koordinálás,
  • Rendszeres és folyamatos kampány optimalizáció és a teljesítménymutatók kiértékelése.

Elvárások:

  • Legalább 5 év kereskedelmi marketing területen szerzett tapasztalat,
  • Erős projekt szemlélet, eredményorientált személyiség,
  • Magasfokú szervező-, kommunikációs készség,
  • Igényes munkavégzés, kreatív gondolkodás, innovatív hozzáállás,
  • Felhasználási szintű számítógépes ismeretek (erős excel ismeret),
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • Mezőgazdasági gépalkatrészek ismerete,
  • Kis- és nagykereskedelem területén szerzett szakmai tapasztalat,
  • Marketing szakirányú felsőfokú képzettség,
  • Angol nyelv ismerete.

Munkavégzés helye:

Kiskunhalas, helyben (nem távmunka)

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét 2019. október 23-ig, a betölteni kívánt pozíció feltüntetésével kérjük elküldeni.

A hirdetések elbírálásának határideje: 2019. október 31.

Helyek Kiskunhalas
Bács-Kiskun
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing menedzser, Marketing projektmenedzser, Marketingmenedzser, Médiamenedzser, Online marketing
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre