Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Marketing Koordinátor

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2019.04.24.
Hirdetés azonosító: 2317706
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Budapesti partnerünk Európa vezető digitális üzleti információszolgáltató vállalata. Partnereik a minőségi adatok felhasználásával olyan megfontolt döntéseket hozhatnak, amelyek növelik a jövedelmezőséget és segítenek a cégek növekedésében is.

Új kollégájukat várják egy

személyében, aki talpraesett, képes önállóan és csapatban egyaránt dolgozni és egy remek csapat tagjaként szeretné folytatni pályafutását.

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • social media kommunikációs csatornák (Facebook, Linkedin) tartalmi és technikai működtetése, felügyelete, hatékonyság elemzése és növelése (tartalmak összeállítása, poszt-ok elhelyezése, ügynökségek munkájának koordinációja)
  • együttműködés külső ügynökségekkel (feladatmeghatározás, jóváhagyás, lekövetés)
  • marketingtevékenységgel kapcsolatos számlák ellenőrzése és jóváhagyási folyamatának koordinálása
  • B2B marketing tervek, anyagok, akciók, promóciók tervezése, kivitelezése és nyomon követése
  • PR anyagok, bannerek, grafikai elemek tervezésében való részvétel (PhotoShop/Adobe InDesign/Illustrator)
  • eDM kampányok összeállítása, koordinálása és lekövetése az üzleti célokkal összhangban, célcsoport felállítása
  • belső és külső ügyfélrendezvények szervezésének támogatása
  • a cégcsoport külföldi marketing osztályaival való rendszeres kapcsolattartás (személyesen kb. évi 1-2 alkalom), videókonferenciák (kb. havi 1 alkalom)), valamint nemzetközi projektekben való részvétel
  • heti riportolás a közvetlen vezető felé (Head of Marketing SEE)
  • a cég weboldalának és intranet oldalának szerkesztése (CMS-használat)
  • aktív részvétel a külső és belső kommunikációban (tartalmak elkészítése, angol nyelvű fordítás, kiküldés a célcsoportoknak, stb.)

Elvárások a jelölttel szemben:

  • legalább 2 éves, hasonló feladatkörben (B2B területen) szerzett tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • weboldal szerkesztési (CMS) tapasztalat
  • magabiztos Excel és PowerPoint ismeret
  • grafikai programok ismerete haladó szinten (pl. PhotoShop/Adobe InDesign)
  • marketing szoftverek felhasználói szintű ismerete (Google Analytics, Google Adwords, Facebook Ads)

Amit kínálnak:

  • versenyképes bérezés
  • bónuszrendszer
  • caffeteria
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • családias, támogató légkör
  • Dunai panorámás, modern iroda

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, küldd el részünkre szakmai önéletrajzod, fizetési igényed megjelölésével.

Get Work Trend - Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing elemző, Marketing menedzser, Marketing projektmenedzser, Marketing szakértő, Médiamenedzser, Online marketing
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre