Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MARKETING KOORDINÁTOR (INTS/23/20)

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Budapest, Pest, XI. kerület

Hozzáadva: 2019.09.02.
Jelentkezési határidő: 2019.10.01.

Egy izgalmas profilú; ipari autótisztító berendezések forgalmazásával foglalkozó partnerünk várja

   fejlődési lehetőséggel és barátságos munkahelyi légkörrel új

MARKETING KOORDINÁTOR

társát!

Hogy mit is fog tartalmazni munkaköröd?

  • Együttműködés a cég munkatársaival
  • Közreműködés a cég éves marketingstratégiájának kidolgozásában, ütemezésében, megvalósításában
  • Marketinganyagok (szórólapok, prospektusok, katalógusok) elkészítése
  • Céges honlapok és közösségi média felületek kezelése, karbantartása
  • Google Ads és Facebook kampányok kezelése
  • Információs levelek megfogalmazása, ütemezése, adatbázisok kezelése (MailChimp)
  • CRM rendszer naprakészen tartása
  • rendezvények szervezésében-lebonyolításában való aktív részvétel
  • kapcsolódó statisztikák, kimutatások vezetése
  • prezentációk készítése
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • a cég partnereihez kapcsolódó hűségprogram kezelése, támogatói kampány kidolgozása, valamint a hűségprogram résztvevőivel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása (minősítés, szerződésmenedzsment)

Fontos számunkra, hogy az alábbiakkal telítve legyen tapasztalati-tárad:

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok / felsőfokú végzettség
  • online marketingben szerzett min. 1 éves tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismeretek
  • jártassg Wordpress oldalak tartalmi feltöltésében
  • Google Ads és Analytics ismerete
  • jártasság az adatok értelmezésében, statisztikák elkészítésében, Google Ads kampányok kialakításában
  • Előny: hírlevélküldő szoftverek használatában szerzett tapasztalat (MailChimp)
  • Előny no.2: Webshop kezelésben szerzett tapasztalat (WooCommerce)

Leendő munkahelyszíned: Budapest, XI. kerület

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing elemző, Marketing menedzser, Marketing projektmenedzser, Marketing szakértő, Marketing tanácsadó, Marketingmenedzser, Online marketing
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre