Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MARKETING KOORDINÁTOR (14-9664)

HumanField Kft.
Régió: Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2019.12.26.
Jelentkezési határidő: 2019.10.25.

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MARKETING KOORDINÁTOR
(14-9664)

pozícióba.

Feladatok:

  • Együttműködés a sales csapattal és a marketing menedzserrel,
  • Grafikus csoport munkájának támogatása,
  • Marketing terv, költségtervezés elkészítése,
  • Kereskedelmi marketing program és promóciók létrehozása, elemzése,
  • Marketing kampányok működtetése,
  • Riport készítése az elvégzett feladatokról.

Elvárások:

  • B2B marketing területén szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9664”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Hirdetési menedzser, Hirdetési szakértő, Marketing menedzser, Marketing szakértő, Marketing tanácsadó, Marketingmenedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre