Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: IX. kerület

Hozzáadva: 2019.11.14.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.

A Trocellen GmbH magyarországi, Business Superbrands díjas leányvállalata már évtizedek óta ismert innovatív és sokszinű megoldásairól, értékalapú életszemléletéről. Filozófiájuk: "Önre figyelünk, hogy segíthessünk"

Csatlakozz hozzájuk te is!

Feladatok:

  • Vállalati irányelveket szabályozó anyagok ellenőrzése
  • Prezentációk és marketing anyagok elkészítésében való aktív részvétel
  • Belső felmérések támogatása
  • Online versenytársak figyelése
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Marketing területen folytatott felsőfokú tanulmányok

Munkaidő

Hetente minimum 25 óra vállalása, 4-8 órás beosztásban

08:00 - 17:00

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés: bruttó 1500 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelt szakmai, fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, a lenti rövid űrlap kitöltésével jelentkezz az állásra.

Kollégáink néhány munkanapon belül felkeresnek téged a részletekkel!

Helyek IX. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2019.11.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre