Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: IV. kerület

Hozzáadva: 2019.11.11.
Jelentkezési határidő: 2019.12.04.

A Tungsram a prémium európai márkájú fényforrások átfogó választékát kínálja a tervezés, fejlesztés és gyártás területén Európában.

Feladatok:

  • Digitális marketingkampányok támogatása
  • Rendezvények szervezésében való részvétel
  • Marketing anyagok elkészítése és dokumentálása
  • Aktív részvétel új termékek különböző piacokra történő bevezetésében

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • MS Office magabiztos használata

Munkaidő

  • Heti 25-30 órában rugalmasan végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Professzionális munkakörnyezet
  • Értékes szakmai tapasztalat
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Bruttó 1170 Ft/óra munkabér

Amennyiben felkeltette érdeklődésed az alábbi pozíció, töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre!

Helyek IV. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2019.11.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre