Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.05.23.
Jelentkezési határidő: 2019.06.20.

A hazai biztosítási szektor egyik vezető szereplőjének, értékesítési-fejlesztési csoportjába Marketing gyakornokot keresünk minimum 6 hónapos időtávra!

Feladatok:

  • Értékesítési-fejlesztési csoport támogatása belső kommunikációs aktivitások fejlesztésében (hírlevelek, tájékoztató anyagok, prezentációk készítése, közösségi média tartalomgyártás)
  • Online marketinghez kapcsolódó projektek támogatása
  • Részvétel munkáltatói márka kampányok előkészítésében, lebonyolításában
  • Kapcsolattartás értékesítő partnerekkel és marketing ügynökségekkel

Elvárások:

Egy olyan önállóan, precízen dolgozó gyakornokot keresünk, aki
  • Éppen felsőfokú tanulmányait végzi marketing vagy online marketing szakirányon
  • Kreatív ötleteit szeretné gyakorlatba ültetni
  • Középszinten beszél angolul
  • Ráér minimum heti 20 órában,
  • Minimum 6 hónapos időtávban.

Munkaidő

  • Heti 20 óra vállalása hétfő és péntek között

Amit nyújtunk

  • Bruttó 1121 Ft/óra
  • minimum 6 hónapos időszak
  • Tapasztalatszerzés
  • Igényes munkakörnyezet

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2019.05.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre