Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: IX. kerület

Hozzáadva: 2019.05.17.
Jelentkezési határidő: 2019.06.13.

Marketing gyakornokot keresünk partnercégünk, a Vodafone Magyarország Zrt. megbízásából-

Érdeklődsz a kereskedelem, a marketing és a vezető nagyvállalatok világa iránt? Ha a válasz igen, akkor ez a munka neked való! Fejlesztheted a tudásodat egy nyitott, segítőkész környezetben, mely a Te szakmai fejlődésedre fókuszál!

A Vodafone kereskedelmi marketing csapata a boltokban való megjelenésért felelős, szorosan együttműködve más egységekkel. Az ő munkájukba nyerhetsz betekintést és ötleteiddel, segítségeddel Te is gazdagíthatod a csapatot!

Pályakezdő vagy?
Nem probléma! Csatlakozz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik ráadásul segítséget nyújtanak új ismereteid elsajátításában is!

Karriert építenél?
Egy jónevű nagyvállalatnál szerzett tapasztalat később mindig jól mutat egy önéletrajzban!

Feladatok:

  • Adminisztratív háttértámogatás
  • Kereskedelmi marketing munkákban való napi segítségnyújtás
  • Riportok, prezentációk készítése
  • Üzletlátogatás
  • Kreatív anyagok folyamatos frissítése
  • Kapcsolattartás a munkatársakkal, munkájuk támogatása

Elvárások:

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Minimum középfokú angol nyelvtudásod van (szóban és írásban egyaránt)
  • Magabiztos MS Excel és PowerPoint felhasználó vagy
  • Önállóan és csapatban is jól tudsz dolgozni
  • Kreativitás és proaktivitás jellemez

Munkaidő

Rugalmas beosztásban lehet dolgozni, hétköznaponként heti 20-30 órában.

Minimum fél év vállalása elvárt.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés - bruttó 1121 Ft/óra
  • Céges laptop és dolgozói telefon előfizetés
  • Rugalmas beosztás
  • Fejlődési és továbblépési lehetőség
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Ha most velünk játszol, SZIGET jegyet nyerhetsz. Részletek: Link megjelenítése

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és doc vagy pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.

Helyek IX. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2019.05.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre