Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Marketing gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.11.19.
Hirdetés azonosító: 1947825
lejárt

A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért működik.

Feladatok:

  • Supply Chain szervezet szakmai munkájának a támogatása a teljes értékesítési láncon keresztül a termeléstervezéstől a termékértékesítésig
  • Napi értékesítési riportok, havi nagykereskedelmi riportok, ad-hoc riportok készítése
  • Elemzések, kimutatások összeállításában történő aktív részvétel
  • Logisztikai valamint nagykereskedők felé történő értékesítési részfeladatok ellátása
  • Projekt munkában való részvétel, Supply Chain Business Partner kollégák támogatása
  • Marketing valamint minőségbiztosítás szakemberekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Középfokú aktív angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • Általános MS Office ismeret
  • Közepes szintű Excel ismeret (képletezések, függvények magabiztos használata; pivot előny) amire lehet építeni és továbbfejleszteni
  • Analitikus és egyben gyakorlatias gondolkodás
  • Önálló, precíz, adott határidőre történő munkavégzéntű

Munkaidő:

H-P között heti 24 óra vállalása 8.00-17.00 között
Kizárólag olyan diákok jelentkezését várjuk aki hosszú távon el tudja vállalni a munkát.

Amit kínálunk:

  • Piacvezető márkákkal való munkalehetőség
  • bruttó 1300 Ft/ óra diákbér
  • A márkamenedzsment, márkakommunikáció mindennapi gyakorlati megvalósulásában való részvétel
  • Marketing szakmai tapasztalatszerzés
  • Egy dinamikus csapat tagjává válni
  • Különböző saját projektek és felelősség

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Ha kérdésed lenne, keress a lenti email-címen!

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Aktiválás időpontja 2018.08.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre